در حال بارگذاری

به‌روزرسان ۱٫۱۹ بازی Red Dead Redemption 2 مشکلات متعددی را به همراه دارد

راکستار گیمز (Rockstar Games) در اقدامی عجیب و دور از انتظار، یک به‌روزرسان نرم‌افزاری جدید را برای Red Dead Redemption 2 منتشر کرده است. به‌روزرسانی که هنوز محتویات آن معلوم نیست.

این به‌روزرسان احتمالا کاملا مربوط به Red Dead Online است، اما معمولا راکستار این گونه بهینه‌سازی‌ها را به صورت سروری انجام می‌داد. نکته‌ی عجیب‌تر این است که راکستار هنوز یادداشتی در مورد این به‌روزرسان منتشر نکرده است و مشخص نیست چه تغییراتی با این به‌روزرسان به وجود می‌آیند. انتظار می‌رود که این بهینه‌ساز باگ‌های کلی را رفع و به بهبود عملکرد بازی کمک می‌کند. این بهینه‌ساز برروی پلی‌استیشن ۴ ۶۰۰ مگابایت و برروی اکس‌باکس وان ۳ گیگابایت است.

متاسفانه، بازی‌بازان زیادی مشکلات متعددی را پس از دریافت این به‌روزرسان گزارش داده‌اند. این گزارش‌ها مربوط به بخش آنلاین بازی است. به عنوان مثال، برخی گزارش دادند که تمام ذخایر Moonshine آن‌ها در بازی ناپدید شده است و بازی از آن‌ها درخواست ۲۵۰ دلار پول درون بازی را برای بازسازی تجارت Moonshine دارد. همچنین برخی بازی‌بازان خبر داده‌اند که انجام ماموریت‌ها، به آن‌ها پاداشی نمی‌دهد.

برخی هم خبر از حذف حیات وحش Red Dead Online داده‌اند. راکستار چندی پیش این ویژگی را از بازی اصلی به بخش آنلاین اضافه کرد، اما ظاهرا مشکلات پیش آمده جلوی عرضه‌ی کامل آن را گرفته‌اند و ممکن است که این بهینه‌ساز، مربوط به همین بخش باشد. بازی‌بازانی هم خبر از عدم توانایی در ورود به بازی می‌دهند. توصیه می‌شود تا در صورت بروز مشکلات در بازی، چند باری آن را بارگذاری کنید و لابی خود را تغییر دهید.

گفته می‌شود که اگر ماموریت Tobin Winfield را قبول کنید، وارد یک لابی انحصاری می‌شوید که در آن حیات وحش جریان دارد. ظاهرا وجود بازی‌بازان واقعی دیگر است که باعث ناپدید شدن حیوانات شده است و با ورود به لابی شخصی، این حیوانات دوباره به بازی بازمی‌گردند. ممکن است در صورت تلاش برای فعال کردن ماموریت‌های Supply، در یک صفحه‌ی بارگذاری گیر کنید. باز هم توصیه می‌شود تا لابی خود را تغییر دهید.

در حال حاضر اطلاعات دیگری از این بهینه‌ساز و مشکلات به وجود آمده توسط راکستار منتشر نشده است. این در حالی است که این ناشر چندی پیش اعلام کرد که قصد دارد تا آلبوم موسیقی متن Red Dead Redemption 2 را به صورت جداگانه به فروش برساند. این آلبوم هم ماه آینده موجود خواهد شد.

امید  اکبری

نویسنده
سلام من امید اکبری کارشناس ارشد فناوری اطلاعات هستم
مشاهده همه پست ها

ارسال نظرات