در حال بارگذاری

نشت 296 گیگابایت اطلاعات پلیس آمریکا در اینترنت

پس از انتشار اخباری در مورد هک گسترده اطلاعات پلیس و نیروهای امنیتی آمریکا، 296 گیگابایت از این داده ها در اینترنت منتشر شده و در حال دست به دست شدن است.

فایلی که توسط گروه های فعال مدنی در اینترنت منتشر شده بلو لیکس نام دارد و مسئولیت پخش آن را گروهی به نام Distributed Denial of Secrets بر عهده گرفته است.

داده  های نشت کرده در اینترنت متشکل از بیش از یک میلیون فایل است که در آنها اسناد اسکن شده و انبوهی از فایل های صوتی و ویدئویی وجود دارد.

گروه  منتشرکننده این فایل ها مدعی است، داده های یادشده مربوط به یک بازه زمانی ده ساله هستند و مربوط به بیش از ۲۰۰ اداره پلیس در نقاط مختلف آمریکا بوده اند.

بخش  اعظم فایل های یادشده گزارش های متعلق به پلیس و اف بی آی هستند و مطالب بولتن های امنیتی و دستورالعمل های راهنمای پلیس را در برمی گیرند. Distributed Denial of Secrets اعلام کرده که گروه هکری ناشناس این فایل ها را در اختیار آنها قرار داده است. صحت این فایل های هک شده توسط منابع مستقل تایید شده است.

منبع:nationalcybersecuritynews.today

برچسب ها:
رضا  رجبی

نویسنده
سلام من رضار رجبی هستم در حوزه فناوری اطلاعات مشغول فعالیتم بنده دارای کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات هستم زمینه تخصصی بنده در بهداشت وسلامتی میباشد
مشاهده همه پست ها

ارسال نظرات