در حال بارگذاری

جزئیات بیشتر از Raccoon City در عنوان Resident Evil 3 Remake

در نسخه بازسازی شده Resident Evil 3 مناطق بیشتری از این شهر را خواهیم دید

همانند نسخه بازسازی شده Resident Evil 2 که سال گذشته منتشر شد ، شرکت Capcom در عنوان Resident Evil 3 Remake هم به دنبال گسترش دادن بازی است. یکی از این موارد، خود Raccoon City است که به گفته سازنده تغییرات ظاهری زیادی در آن اعمال شده است.

طبق اعلام شرکت Capcom، شهری که در Resident Evil 3 به یاد داشتیم بسیار بزرگتر خواهد شد و امکان جستجوی بیشتری را به ما خواهد داد. این اطلاعات را آقای Peter Fabiano در مصاحبه با Official Xbox Magazine مطرح کرده است. ” ما شهر را دوباره از پایه ساختیم اما همان Raccoon City را دوباره تصور کرده ایم. شما میتوانید به همان فروشگاه ها در سطح شهر بروید و چیز هایی را ببینید که تا کنون قادر نبوده اید. این بازی open-world نخواهد بود و منظور من را اشتباه متوجه نشوید. اما امکان جست و جو بسیار بیشتری خواهید داشت.”

وی در ادامه گفته است: ” خوشبختانه طرفداران عنوان اصلی بازی بسیار تحت تاثیر تغییرات شهر قرار خواهند گرفت. جزئیات، بسیار زیاد مورد توجه ما قرار گرفته است. در شهر پوسترهایی را خواهید دید که ادای احترام ما به دهه ی 80 و 90 میلادی است. “

وی در رابطه با پیش بینی اش از نظر مخاطبان گفت : ” من فکر میکنم برای کسانی که نسخه اصلی را بازی کرده اند و با آن یزرگ شدند، بسیار سرگرم کننده خواهد بود. برای بازیکنان جدید هم نکاتی از گذشته قرار داده ایم.”

رضا  رجبی

نویسنده
سلام من رضار رجبی هستم در حوزه فناوری اطلاعات مشغول فعالیتم بنده دارای کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات هستم زمینه تخصصی بنده در بهداشت وسلامتی میباشد
مشاهده همه پست ها

ارسال نظرات