با ما همراه باشید

هوا فضا

مصر در توئیتی به ایلان ماسک نوشت: اهرام را موجودات بیگانه نساخته‌اند.

نویسنده:

وزیر مصر خطاب به مدیر عامل اسپیس ایکس ایلان ماسک در توئتی نوشت: «به خانه خود بروید شما مشروب خورده اید ».اهرام ثلاثه توسط موجودات فضایی و بیگانه ساخته نشده است.

ایلان ماسک در روز جمعه توئیت کرده بود که اهرام ثلاثه را موجودات فضایی ساخته اند . اما مثل همیشه معلوم نیست که آیا این توییت ماسک جنبه‌ی شوخی داشته یا جدی بوده است.

کشور مصر ایلان ماسک مدیر عامل اسپیس ایکس را به کشور خود دعوت کرد تا با چشمان خود ببیند که اهرام ثلاثه را موجودات فضایی نشاخته اند.وی می گوید دیدن مقبره سازندگان هرم اثبات این ادعا خواهد بود.

کارشناسان می گویند مقبره های کشف شده در دهه 1990 اثبات قطعی است که سازه های باشکوه در واقع توسط مصریان باستان ساخته شده اند.

رانیا المشاط ،روز شنبه در پاسخ، از ماسک دعوت کرد سری به کشور مصر بزند. وی گفت ماسک می‌تواند در این سفر نگاهی به قبرستان افرادی که این اهرام را ساخته‌اند، بیندازد.

مشاط در توییت خود از دستاورد‌های ماسک و کمپانی‌های تحت مدیریت او تمجید کرد و گفت که مصر منتظر اوست.ایلان ماسک هنوز به توییت مشاط جواب نداده است.

باستان شناس مصری ، زهی هاواس همچنین در یک فیلم کوتاه به عربی  ، که در رسانه های اجتماعی منتشر موجود است ، پاسخ داد و گفت: استدلال آقای ماسک "توهین كامل" است.

وی همچنین گفت: "من مقبره سازندگان هرم را پیدا کردم که به همه می گویند سازندگان اهرام مصری هستند و آنها برده نبودند."

با این حال ماسک با استفاده از منابع آنلاین، در مورد تاریخچه‌ی واقعی مصر تحقیق کرده است.ماسک نتیجه‌ی تحقیق خود را به صورت خلاصه توییت کرد.

منبع:realtalktime.com


ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند*