در حال بارگذاری

بازی های برتر اندروید 2020

بازی های اندرویدی گوشی های هوشمند امروزه در حال رشد و توسعه هستند و در این میان بعضی از بازی های اندرویدی هر سال رکورد جدیدی را ثبت می کنند.

روند گسترش گیمهای اندروید با انتشار اندروید Nougat و Vulkan API بهتر و بهتر شد. از این روی طولی نکشید که حتی پای برخی از نامدار ترین بازی های رایانه ای همانند Call of Duty نیز به  میدان بازی های اندرویدی باز شد که با استقبال گسترده بسیاری از کاربران روبرو گردید.

در این مقاله می خواهیم بهترین بازی های اندرویدی در سال 2020 را به شما معرفی بکنیم .در واقع بازی هایی که در این مقالهمعرفی می شوند در نوع خودشان بهترین هستند و از این جهت امکان تغییر در آن بسیار کم است مگر اینکه بازی یا گیم های بسیار چشمگیرتری توسط کمپانی های سازنده گیم روانه بازارهای جهانی گردد.

بازی اول : Call of Duty: Mobile

بازی Call of Duty یکی از بهترین بازی هاست در حوزه ی گیم .این بازی را به دلیل رتبه بالا و محبوبیت فراوانی که دارد رودتر از حد معمول به لیست بهترین گیم ها افزودیم. این بازی دارای یک حالت معمول تیراندازی اول شخص رودررو یا PvP به همراه یک نبرد پادشاهی با 100 بازیکن می باشد که این بازی را در دسته ای کمیاب جای می دهد یعنی درست در جایی که گیمی همانند پابجی () نبرد پادشاهی دارد اما افزون بر آن از تیراندازی اول شخص رودرو همانند Critical Ops یا Modern Combat نیز برخوردار است. در بازی می توان کارهای هیجان انگیز بسیاری را انجام داد. کالاف دیوتی در واقع یک بازی رایگان است اما بسیاری از آیتم های آرایشی این بازی پولی می باشند.

بازی دوم: Grid Autosport

این گیم در سال 2019 وارد بازار اندرویدی شد و در زمان کمی تبدیل به یک از بهترین بازی های مسابقه ای اندریود گردید. هرچند که بازی های Riptide GP و Asphalt franchises همچنان بازی های خوبی هستند اما بازی GRID Autosport تقریبا همه امتیازات ممکن را از سوی کاربران گرفته است.

هر چند این بازی پولی بوده و در نتیجه دیگر در خود بازی با خرید آیتم و یا تبلیغات روبرو نخواهید بود. گرافیک ، کنترل، محتوا و پشتیبانی کنترلر سخت افزار این بازی عالی بوده و شما امکان باز کردن قفل خودروها و استایل های مسابقه ای بسیاری را در آن خواهید داشت. با این بازی در واقع یکی از بهترین تجربیات گیم های مسابقه ای را به دست خواهید آورد.

بازی سوم:GRIS

یک گیم  ماجراجویانه با المانهای پریدنی چیستانی (معماگونه) می باشد. گریس از آن بازی هاییست که تنها با دیدن نمایش در میابید که با یک گیم خوب روبرو هستید. این بازی Gris را دنبال می کند. یک دختر جوان گمشده در جهان خود که در زندگی واقعیش با تجربیات دردناکی دست و پنجه نرم کرده است.

در این بازی خبری از مرگ و یا چیزی مانند آن نیست. شما در این بازی تنها در حال کاوش جهان هستید. چیستان ها را می گشائید و از آنها لذت می برید. در این بازی هیچ متن و یا انتخابی نمی بینید و به جای آن داستان را می توانید در المانهای دیداری این بازی ببینید. در واقع شما در GRIS با یک بازی هنری روبرو می شوید که در ژانر خود بهترین است. این بازی حتی می تواند دختران جوان را که علاقه چندانی به گیم ها ندارند، شیفته خود سازد.

بازی چهارم:Legends of Runeterra

بازی افسانه های رانیترا یک از تازه ترین بازی های اندرویدی در لیست پیش روی شما می باشد. Runeterra یک بازی آنلاین جنگی در مایه های بازیی همانند Heartstone می باشد. در این گیم بازیکنان به گرداوری کارت ها و قهرمانان می پردازند و با آنان گروهی می سازند که با دشمنان آنلاین خود نبرد کنند. این بازی 24 قهرمان و شماری کارت دارد و شما می توانید دوستان خود را به دوئل نیز دعوت کنید. گیم Heartstone دیرزمانی پرچم دار این سبک از بازی بود ولی اکنون پرچم آن در دست این باز تازه می باشد.

بازی پنجم : Levelhead

گیم Levelhead یک بازی پریدنی تازه است که توسط استودیوی Butterscotch Shenanigans ساخته شده که سازنده بازی Crashlands می باشد. بازی Crashlands چند سالی در میان لیست بهترین بازی های اندروید بود. از این روی گمان داریم که Levelhead نیز برای مدتی در این لیست باقی خواهد ماند. لولهد یک بازی پریدنی با 90 مرحله است که کنترل آن برای کاربر خرسند کننده بوده و بسیار بامزه می باشد.

این بازی در واقع با ساختار مرحله ای و سفارشی اش، خود را از دیگر رقبا جدا نمود. بدین گونه که بازیکن می تواند مراحل را ساخته و در بازی آپلود کند و دیگران نیز می توانند آن را دانلود نمایند و حتی محبوب ترین آنها نیز در بالای فهرست دانلود قرار خواهد گرفت. این بازی از ویژگی سرعت برخودار بوده و هر مرحله دارای تابلوی امتیاز مختص به خود می باشد. سرانجام اینکه این بازی چند پلتفرمه بوده و از ویژگی ذخیره سازی ابری پشتیبانی می کند و همه پلتفرم های موبایل را پوشش می دهد. شما می توانید این بازی را رایگان از گوگل دانلود کنید.

بازی ششم .استودیوی Noodlecake

استودیوی نودلکیک یکی از برترین توسعه دهندگان بازی های اندروید در جهان می باشد. عناوین بازی های آنها بسیار گسترده و گوناگون است. از جمله بهترین بازی های این کمپانی می توان به Framed 1 و Framed 2 اشاره نمود که از جمله بازی های چیستانی و معماگونه می باشند. بازی Alto’s Adventure و Alto’s Odyssey برای علاقه مندان به بازی های سبک دویدن های بی پایان مناسب است.

بازی realMyst برای علاقه مندان به چیستانهای سخت-هسته و دشوار خوب است، بازی Wayward Souls برای هواداران بازی های ماجراجویانه اکشن، بازی Island Delta برای هواداران بازی های سبک تیرنداز و بازی های Mikey Shorts و Farm Punks برای هواداران بازی های پریدنی مناسب است. این کمپانی بازی های بسیار فراوانی تولید کرده که از محدوده این نوشتار بیرون است. البته بازی Lumino City به دلیل بی همتاییش و بازی Vignettes به دلیل سادگی هواداران بسیاری دارند. اخرین بازی تولیدی این کمپانی Summer Catchers می باشد که یک بازی کنار-پیمایی (side-scroller – نمایش بازی از یک نما) و تا حدی پرشی می باشد.

بازی هفتم :Pokemon GO

گیم پوکیمون گو، در ژوئیه سال 2016 در صحنه بازی های موبایل همچون بمبی ترکید و به سرعت تبدیل به یکی از بهترین بازی های اندرویدی گردید. Pokemon GO یک یازی واقعیت افزوده که در آن برای گرفتن پوکیمون پا به جهان واقعی می گذارید، ماموریت های کوچک جانبی را تکمیل می کند، برای سالن ورزشی نبرد می کنید و برای آغاز دوباره آیتم درخواست Pokestops می کنید.

این بازی در واقع رکورد محبوب ترین بازی جهان را شکسته است. خوشبختانه این بازی همیشه با ویژگی های تازه به روز می شود. از برخی از ویژگی های تازه آن می توان به مواردی همچون حالت AR camera، new Pokemon اشاره نمود.

بازی هشتم :PUBG Mobile و PUBG Mobile Lite

گیم پابجی موبایل هم اکنون میلیون ها بار دانلود شده و دستکم 31 میلیون نفر درباره آن نظر داده اند. پابجی یک بازی تیراندازی اول شخص سرامد می باشد. این بازی از سادگی و کنترل موثری برخوردار است. داستانش اینگونه آغاز می شود که 100 نفر از هواپیمایی به درون جزیره ای انداخته می شوند که تنها یک نفر از آنها می تواند در جزیره زنده بماند.

این جزیره پر از لوازم، سلاح و وسایل که البته برای طولانی نشدن بازی این آیتم ها به مرور کاهش می یابند. در آپدیت اخیر حالت های تازه ای به همراه المان های رایگان به این بازی افزوده شده  است. اما PUBG Molile Lite ورژن سبک شده این باز با بازیکنان کمتر در هر مسابقه است که می توان در آن از تنظیمات گرافیکی ضعیف نیز بهره برد. البته بازی Fornite نیز رقیبی جدی برای PUBG می باشد.

ارسال نظرات