در حال بارگذاری

بررسی خودروی2021 Chevy Tahoe

خودروی چوی تاهو2021 بسیار بزرگ،جادار و راحت است.این خودروی شاسی بلند/SUV با بدنه‌‌ی متصل به فریم، یک نسل در حال انقراض از SUV‌ها هستند.

اما ظاهرا جنرال موتورز قرار نیست دست از این خودروها بردارد. بدنه ی این خودرو بسیار محکم و مقاوم است و یک خودروی غول پیکر به حساب می آید.این خودرو از نظر طولی و عرضی نسبت به نسل‌های گذشته، بزرگ تر شده است.این بزرگی فضای داخلی را هم تحت تاثیر گذاشته است.همچنین قسمت بار پشت ردیف سوم صندلی‌ها، تا 66% از قبل بیشتر شده است.

مدل High Country از یک موتور 6.2 لیتری V8 با 420 اسب بخار نیرو بهره می‌برد و از جعبه دنده‌‌ی 10 سرعته از نوع اتوماتیک سود می برد.مهندسی سیستم تعلیق باعث شده است که حرکت خودرو به هنگام شروع حرکت و توقف، به شدت روان باشد.

خودروی چوی تاهو در هر 22 کیلومتر یک گالن سوخت مصرف می کند.با در نظر گرفتن اینکه زیر پوسته‌‌ی این SUV یک خودروی وانت پیکاپ قرار دارد، این مقدار کاملا معقولانه به نظر می‌رسد.چیزی که تاهو2021 را بیش از یک پیکاپ به یک SUV تبدیل می‌کند، طراحی داشبورد و صفحه‌‌ی لمسی کنترل آن است.

مدل High Country این خودرو قیمت پایه ای معادل 72 هزار دلار دارد.از مزایای دیگر این مدل می‌توان به صندلی‌های چرمی و ظاهر لوکس داخل آن اشاره کرد.

این خودرو به شارژ بی سیم و پورت‌های شارژ USA-A و USB-C مجهز است.علاوه بر آن شما با این خودرو به اپل CarPlay و اندروید Auto دسترسی خواهید داشت.به طور خلاصه، جنرال موتورز با تاهو ، یک خودروی پیکاپ عالی را گرفته و با حفظ ویژگی‌های آن، امکانات یک SUV عالی را به آن اضافه کرده است.

با این حساب چه افرادی با خانواده‌های پر جمعیت و چه کارگران ساختمانی، به طور یکسان عاشق این خودرو می‌شوند.

منبع:cnet.com

امید  اکبری

نویسنده
سلام من امید اکبری کارشناس ارشد فناوری اطلاعات هستم
مشاهده همه پست ها

ارسال نظرات