با ما همراه باشید

رباتیک

سگ مینیاتوری Petoi Bittle میتواند به راحتی در دست شما قرار بگیرد

نویسنده:

شرکت Petoi از ربات بیتل خود رونمایی کرد.این ربات از ربات بچه گربه ی نیبل الهام گرفته شده و توسط تیم سازندگان OpenCat ساخته شده است

این روبات چند منظوره کوچک می توانند در خانه شما قدم بزند و مراقب شما باشد .افراد می توانند با مراجعه به Kickstarter این سگ کوچک مینیاتوری را با قیمت فقط 195 دلار خریداری کنند.

به نظر می رسد این سگ رباتیک مینیاتوری کوچک شبیه به سگ رباتیک بوستون داینامیکس و با همان رنگ زرد و مشکی است.این ربات که با نام بیتل شناخته شده است توسط شرکت مستقر در پیتسبورگ Petoi ساخته شده است.این یک ربات اسباب بازی برای کودکان نیست و قرار است در کارهای مهم تری مورد استفاده قرار بگیرد.

دارای یک باتری لیتیوم یون است که با این باتری می تواند در هر بار شارژ یک ساعت پیاده روی کند.همچنین دارای یک بسته الکترونیکی  و یک برد پردازش Arduino NyBoard V1، یک واحد اندازه گیری اینرسی که برای تعادل ، بلوتوث و  Wi-Fi به علاوه یک ریموت مادون قرمز برای تحریک حرکات اساسی مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربر وظیفه دارد همه آن جزها  را کنار هم قرار دهد و سپس با استفاده از نرم افزار OpenCat Petoi دستورات رمزگذاری شده را برای بیتل بنویسد. آنها همچنین می توانند ماژول های سخت افزاری اضافی مانند دوربین یا یک سنسور حرکت را خریداری کنند که به راحتی میتوانند در فک های روبات نصب کنند.

 

ویژگی اصلی بیتل سایز کوچک آن است که در اندازه های 20 در 11 سانتی متر و وزن آن کمتر از 280 گرم است و میتواند جسمی را به وزن تا 450 گرمدر زیر شکم خود حمل کند.

 سگ مینیاتوری بیتل می تواند ده ها الگوی حرکت غریزی را به خاطر بسپارد و همچنین می تواند بسیاری از کارها را با کنترل از راه دور در زمان واقعی انجام دهد.

منبع:newatlas.com


ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند*