در حال بارگذاری

ون الکتریکی بولینگر موتورز مخصوص پست رونمایی شد

بولینگر موتورز شرکت EV مستقر در میشیگان از کانسپت جدید خود به نام Deliver-E رونمایی کرد  که همانطور که از نامش پیداست ، یک ون کاملاً برقی است.

این خودروساز یکی از رقبای اصلی شرکت تسلا است و طراح خودروهای الکتریکی B1 و B2 است.این خودرو فعلا در حد یک طرح اولیه است.

مدیر عامل شرکت «بولینگر موتورز»رابرت بولینگر می گوید  از همین حالا در مورد مشخصات فنی خودرو با مشتری‌های احتمالی مذاکره کرده است.

 100 هزار خودروی Deliver-E بعد از منتشر شدن خبر از سوی این شرکت توسط آمازون و ریوان پیش سفارش شد.همچنین شرکت آمازون 1800 خودروی الکتریکی تحویل سفارشات را از شرکت معروف مرسدس بنز برای بازار اروپا تحویل گرفته بود.

ساخت خودروی  Deliver-E یک ایده ی بسیار جالب و عالی است.

خودرو‌های برقی  آلودگی هوا و صوتی را در شهر های بزرگ کاهش می‌دهند.قرار است برای ساخت این خودرو ، از یک محور متحرک در جلو استفاده شودو همچنین طبق گفته ی این شرکت قرار است خودروی Deliver-E با باتری های 70 تا 210 کیلوواتی عرضه شود.

انتخاب نوع باتری به خریداران و مسافت‌های تعیین شده برای طی کردن خودرو‌ها بستگی خواهد داشت.سال 2022 خودروی Deliver-e وارد خط تولید می شود.هنوز قیمت خودروی مذکور مشخص نشده است.

منبع:thedriven.io

امید  اکبری

نویسنده
سلام من امید اکبری کارشناس ارشد فناوری اطلاعات هستم
مشاهده همه پست ها

ارسال نظرات