با ما همراه باشید

سایر تکنولوژی

مرورگر ماکروسافت اج در ماه اکتبر2020 برای لینوکس معرفی می شود

نویسنده:

مرورگر ماکروسافت اج (Microsoft Edge) مبتنی بر کروم که در ژانویه 2020 در ویندوز و مکOS معرفی شد، به طور رسمی برای لینوکس رونمایی شد.

مایکروسافت طی یکی از مراسم مجازی Ignite از مرورگر ماکروسافت اج برای سیستم عامل لینوکس در ماه اکتبر 2020 خبر داد .در حالی که مایکروسافت اج جدید قرار است ماه آینده در پیش نمایش فنی منتشر شود، اما هیچ تاریخی از طرف مقامات مایکروسافت اعلام نشده است.

در حال حاضر، ما تاریخ انتشار نداریم، اما احتمالاً در هفته دوم یا سوم اکتبر با انتشار Patch Tuesday و به روزرسانی های امنیتی، این تاریخ عرضه می شود.

 ماکروسافت اج برای همه سیستم عامل های دیگر از جمله ویندوز، مک OS، iOS، اندروید در دسترس است و اکنون نوبت به لینوکس میباشد.

 ماکروسافت اج برای لینوکس در اکتبر 2020 راه اندازی می شودکاربران لینوکس که از کروم استفاده می کنند ممکن است بخواهند  ماکروسافت اج را انتخاب کنند زیرا کنترل بیشتری بر حریم خصوصی و امنیت ارائه می دهد.

هنگامی که با کروم مقایسه می شود،ماکروسافت اج سریعتر است و مرورگر همچنین جریان بهتر از کروم را انجام می دهد.به عنوان مثال، اج به شما امکان می دهد نت فلیکسرا با کیفیت 1080p پخش کنید در حالی که گروم شما را به 720p محدود می کند.

مایکروسافت همچنین خاطرنشان کرد که آنها روی ویژگی هایی کار خواهند کرد که به متخصصان فناوری اطلاعات کمک می کند تا تجربه مرور کاربران در سازمان را مدیریت کنند.

اگرچه ماکروسافت اج می تواند به عنوان یک گزینه عالی برای کرومدر لینوکس معرفی شود، اما مطمئناً جالب خواهد بود که وقتی اج بالاخره در جامعه لینوکس منتشر شد.

در Ignite 2020، مایکروسافت همچنین تأیید کرد که اج برای ویندوز و سایر سیستم عامل ها در اواخر امسال یک سری PDF و ویژگی های امنیتی جدید را به ارمغان می آورد.

منبع:fossbytes.com


ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند*