با ما همراه باشید

بازی

نسخه‌ی Champions بازی Apex Legends با انتشار یک تریلر معرفی شد

نویسنده:

نمایش حضورشخصیت های جدید در تریلر

 تریلر نسخه‌ی Champions بازی Apex Legends از استودیوی ریسپاون اینترتینمنت و شرکت الکترونیک آرتز رونمایی شد.

ریسپاون اینترتینمنت از سیاست مشابه ای با دیگر استودیوهای فعال در حوزه‌ی بازی‌سازی در پیش گرفته و هر چند وقت یکبار فصل جدیدی از رقابت‌های Apex Legends را به همراه شخصیتی تازه معرفی می‌کند. فصل شش که با نام Boosted معرفی شد، از اواسط آگوست سال جاری میلادی شروع شد و به همراه خود، کارکتر رمپارت به این بازی اضافه شد. هنوز مدت زیادی از شروع این فصل نگذشته که استودیوی ریسپاون از آنونس فصل جدید با رقابت های تازه و شخصیت جدید رونمایی کرده است.

ساعاتی قبل تریلر بازی Apex Legends توسط استودیوی ریسپاون اینترتینمنت منتشر شد که خبر از نسخه‌ی Champions را برای این بازی داد. از قابلیت های این سری می‌توان به فعال بودن کاستیک، میراژ، اوکتان، واتسون، کریپتون، روننت، لوبا، رمپارت و شخصیت فصل هفتم اشاره کرد. به بیان دیگر، قهرمان‌های نامبرده از همان ابتدای کار آنلاک بوده و اصلا نیازی به پرداخت هزینه‌ی اضافی نیست. از دیگر محتواهای قرار گرفته می‌توان پوسته‌ی Hallowed Spirit کریپتو، پوسته‌ی Risen Queen ریث و پوسته‌ی Forged Knight روننت را نام برد که همگی لجندری بوده و جدا از ارزش بالا، کمیاب هستند.

سه پوسته‌ی لجندری دیگر هم در نسخه‌ی Champions بازی Apex Legends وجود دارد که برای شخصیت‌ها نبوده و فقط روی سلاح‌های قابل‌استفاده هستند. آن‌ها شامل پوسته‌ی Curse of the Awaken تریپل تیک، پوسته‌ی Slayer’s Lancer فلتلاین و پوسته‌ی Jaded Myth سنتینال می‌شود. یک آیتم تزئینی به نام Emperor Nessy XIV هم برای خریداران در نظر گرفته شده که مانند جاسوئیچی به سلاح متصل می‌شود. در ضمن، افرادی که نسخه‌ی چمپیون را تهیه کنند، هزار سکه‌ی ایپکس به صورت رایگان دریافت خواهد کرد.

تماشای این تریلر 2 دقیقه بیشتر طول نمی کشد، این ویدیو در دقیقه اول خود سعی می‌کند آیتم‌های لجندری‌ای که برای خریداران نسخه‌ی چمپیون تدارک دیده شده را به نمایش بگذارد. سپس توضیحات کلی درباره بازی را اراده می دهد و مروری بر اتفاقات گذشته در 6 فصل قبل دارد به طورمثال، در قسمتی از این تریلر معرفی روننت را می‌بینیم که در جریان آن اعضای خانواده‌ی لوبا به قتل رسیدند. میراژ در همین حین مختصر توضیحاتی را درباره‌ی دختربچه‌ی حاضر در کلیپ می‌دهد که اکنون به دختری بالغ و زبردست در مبارزه تبدیل شده است.

در قیمت پایانی این ویدئو  هم کاراکتر جدید برای چند ثانیه داخل کادر قرار می‌گیرد. از آن‌جایی که تصویر در هنگام نمایش او تار است، نمی‌توان نگاهی دقیق تری انداخت. با این حال، نحوه‌ی ایستادنش به شخصیت‌های مونث Apex Legends شباهت دارد. هنوز جزئیاتی از زمان انتشار این نسخه دقیق مشخص نشده است اما ریسپاون اینترتینمنت تنها به این نکته اشاره کرده که این نسخه همزمان با شروع فصل هفتم در دسترس دوستاران این بازی قرار خواهد گرفت.تا به حال  صحبتی از تاریخ شروع این فصل به میان نیامده است.

Apex Legends هم اکنون برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع:gamespot.com


ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند*