با ما همراه باشید

سایر تکنولوژی

به روزرسانی سری وان‌پلاس سری 7 و 7T به‌ زودی به اندروید ۱۱

نویسنده:

بروزرسانی جدید وان پلاس 7 و 7T به اندروید 11

وان پلاس اخیرا آپدیت اندروید ۱۱ را برای هندست های وان پلاس ۸ و ۸ پرو در دسترس قرار داده است. بسیاری از کاربران در انتظارند تا این به‌روزرسانی را در مدل‌‌های ۲۰۱۹  این شرکت نیز شاهد باشند. منظور از مدل‌های ۲۰۱۹، وان‌پلاس ۷، ۷ پرو، ۷T پرو و نسخه‌‌های ۵G است.

با استناد به وان‌پلاس، تلفن های هوشمند ۲۰۱۹ این شرکت قرار است در ماه دسامبر به اندروید ۱۱ بروزرسانی شودند. این خبر به نقل از سخنگوی وان‌پلاس در گفتگو با سایت اندروید آثورتی (Android Authority) منتشر شده است. نکته عجیب این است که در این بین اشاره‌ای به وان پلاس نورد (Nord) نشده است، میان رده‌ای که چند وقت پیش با سیستم‌عامل اندروید ۱۰ وارد بازار شد.

نکته امیدوارکننده برای کاربران این است که خبر یادشده صحبتی مختص بخش وان‌پلاس است و به‌روزرسانی اندروید ۱۱ نورد تا سال جدید میلادی به تأخیر نخواهد افتاد. برای این شرکت جالب نیست که سخن از به‌روزرسانی‌های سریع به میان آورد، اما در واقعیت خلاف آن عمل کند.

باید به این نکته اشاره کرد که روز گذشته موجودیت گوشی وان‌پلاس ۸T رسماً تأیید شد، محصولی که قرار است از روز اول دارای سیستم‌عامل اندروید ۱۱ باشد.

منبع:bgr.in


ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند*