با ما همراه باشید

سایر تکنولوژی

هوآوی میت 40 پرو با دوربین 8 ضلعی

نویسنده:

تصویر هوآوی میت 40 پرو با دوربین 8 ضلعی فاش شد.

تصویر فاش شده نشان می‌دهد دست کم یکی از هندست های سری میت 40 هواوی باید به ماژول 5 گانه دوربین به شکل 8 ضلعی مجهز باشد. گوشی‌های سری میت 40 5 روز دیگر در رویداد رسمی آنلاین در چین رونمایی خواهند شد که یکی از آنها به احتمال زیاد باید میت 40 پرو پلاس باشد.

چیپست کایرین 9000، مودم 5G و شارژ 66 واتی قسمتی از استاندارد گوشی‌های جدید است اما یکی از هندست ها در بخش دوربین با بقیه متفاوت به نظر می‌رسد که شکلی 8 ضلعی دارد.پیش تر دوربین ها ماژول 6 ضلعی دارند که شاید برای میت 40 پرو هم باشد اما به احتمال زیاد 8 ضلعی برای گوشی میت 40 پرو پلاس باید باشد،هرچند هنوز خبر به طور رسمی تایید نشده است.

روی شکل 8 ضلعی 5 دوربین قابل مشاهده است که شامل پریسکوپ بالا و پایین می‌شود. همچنین شاهد حسگر بسیار بزرگی روی این ماژول هستیم که زوم 10Xرا در خود جای داده است.زوم 5X باید برای گوشی میت 40 پرو تعبیه شده باشد اما برای 40 پرو پلاس زوم 10 ایکس در نظر گرفته شده است.

حسگرToF و لنز ماکرو نیز باید روی هندست حضور داشته باشند.همچنین امروز جعبه خرده فروشی گوشی میت 40 پرو پلاس نیز در فضای مجازی منتشر شد که به دقیقا از کلمه پلاس استفاده شده است که از اینترنت 5G پشتیبانی کرده و  دارای 12 گیگ رم و 256 گیگ حافظه است.

به هر حال 21 اکتبر یعنی 5 روز دیگر همه چیز مشخص خواهد شد و احتمالا جزییات بیشتری منتشر شود.


ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند*