با ما همراه باشید

بازی

تبلیغ تلویزیونی جدید از بازی Cyberpunk 2077 با حضور کیانور ریوز منتشر شد

نویسنده:

30 روز دیگر این بازی عرضه می شود.

سازندگان بازی سایبرپانک 2077 « Cyberpunk 2077 » تبلیغ تلویزیونی جدیدی از این عنوان مورد انتظار به اشتراک گذاشتند.

همان‌طور که قبلا گفتیم، تنها ۳۰ روز تا عرضه‌ی بازی مورد انتظار و نقش‌آفرینی سایبرپانک 2077  باقی مانده است و علاقه مندان برای آن هیجان‌ زیادی دارند. اخیرا استودیوی سی‌دی پراجکت (CD Projekt Red) تبلیغ تلویزیونی جدیدی از این بازی را به اشتراک گذاشته که کیانو ریوز هم در آن حضور دارد. بخش زیادی از اتفاقات سایبرپانک 2077 در نایت سیتی اتفاق می‌افتد و در ویدیوی منتشر شده، شاهد قسمت هایی از آن هستیم. همچنین در این تبلیغ تلویزیونی، کیانو ریوز از بینندگان علت قدم‌زنی شبانه‌ی آن‌ها را در این شهر می‌پرسد.

فقط 30 روز تا زمان عرضه ی این بازی مانده و با نزدیک شدن روزهای عرضه‌ی بازی مورد انتظار سایبرپانک2077، سی‌دی پراجکت تصمیم به افزایش روزهای کاری کارمندان به ۶ روز در هفته گرفته است. این استودیو قصد دارد به وعده‌ی خود درمورد زمان عرضه‌ی سایبرپانک2077 عمل کند و به بهترین شکل، این عنوان را در دسترس طرفداران قرار دهد. در واقع، عرضه‌ی به موقع سایبرپانک2077 که یکی از مورد انتظارترین عناوین سال به شمار می‌رود، نیازمند تمامی نیروی کار استودیوی لهستانی سی‌دی پراجکت است.

بازی مورد انتظار سایبرپانک2077 در ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۷ شهریور ماه (مصادف با هفدهم سپتامبر) منتشر شود. با شیوع کویید 19 در سراسر جهان و به‌وجود آمدن مشکلات مختلف پیرامون محدودیت‌های اعمال شده، انتشار آن به تاریخ ۲۹ آبان ماه امسال (مصادف با نوزدهم نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی) موکول شده است.

این عنوان جذاب برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود و سپس نسخه‌ی نسل نهم آن با عرضه‌ی کنسول‌های جدید ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس و پلی‌استیشن 5، راهی بازار خواهد شد. خبر خوب این است که خریداران نسخه‌ی نسل هشتم، به رایگان می‌توانند بازی خود را به نسل بعدی ارتقا دهند و از تجربه‌ی این عنوان سی‌دی پراجکت لذت ببرند.


ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند*