با ما همراه باشیدسایر تکنولوژی

فروش گلکسی نوت ۲۰ کمتر از انتظارات بوده است

نویسنده:

سامسونگ در بهار امسال سری پرچم‌دار گلکسی S۲۰ را به بازار عرضه کرد اما فروش این سری پایین‌تر از حد انتظار بود.

این شرکت اخیرا سری گلکسی نوت ۲۰ را عرضه کرده است تا فروش نسبتاً پایین سری اس۲۰ را جبران کند. بااین‌حال، گزارش‌ها نشان می‌دهد که سامسونگ تولید این سری را کاهش داده است. این موضوع احتمالاً به خاطر فروش پایین سری نوت ۲۰ بوده است.

بر اساس گزارش ها که سامسونگ قصد داشت ۹۰۰,۰۰۰ واحد نوت ۲۰ را در اکتبر به بازار عرضه کند، اما این رقم به ۶۰۰,۰۰۰ واحد کم شده است. مدل گلکسی نوت ۲۰ الترا بیشترین فروش را بین سری نوت ۲۰ داشته این در درحالی‌ است که فروش گلکسی نوت ۲۰ همچنان رو به کاهش است. البته سامسونگ موفق به افزایش ۵۰% سود فروش گوشی ‌های خود در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۰ شده بود ولی بعید است این اتفاق برای سه‌ماهه چهارم تکرار شود.

 گفته می‌شود که این شرکت در حال آماده شدن برای ساخت سری گلکسی S۲۱ از ماه آینده است و در آغاز ۲ میلیون دستگاه وارد بازار خواهد کرد.

بررسی گلکسی نوت ۲۰ الترا در سایت DxOMark نیز نتایج بحث‌برانگیزی را نشان می‌دهد. این گوشی هوشمند نتوانسته به‌اندازه گلکسی S۲۰ الترا موفق ظاهر شود و مقام دهم را کسب کرده است. البته گلکسی نوت ۲۰ الترا هنوز یکی از بهترین دوربین‌های موجود در گوشی ‌های هوشمند را بر طبق این سایت دارد. در تصویر بالا می‌توانید نتایج دوربین را در موقع عکاسی و فیلم‌برداری مشاهده کنید.

منبع:forbes.com


ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند*