با ما همراه باشیدسایر تکنولوژی

زمان عرضه سامسونگ گلکسی زد فولد 2 با بلندگوهای استریو

نویسنده:

سامسونگ به دنبال رونمای از گلکسی زد فولد 2 است.

 این شرکت هنوز تاریخ عرضه را تأیید نکرده اما شایعاتی مبنی بر عرضه گلکسی زد فیلیپ 2 در تابستان سال 2021 است. یک نکته مهم این خبر، وجود بلندگوهای استریو برای گوشی های هوشمند آینده سامسونگ است.

هر دو نسخه قبلی آن یعنی سامسونگ گلکسی زد فلیپ و زد فلیپ 5G، مجهز به بلندگوهای مونو هستند. در گلکسی زد فلیپ 2 آینده ، تجربه دیجیتال نیز بسیار بیشتر خواهد شد. اما متأسفانه برای شروع آن باید چند ماه صبر کنیم. این گلکسی زد فلیپ 2 در ابتدا قرار بود در سه ماهه اول سال 2021 همراه با سری گلکسی S21 رونمایی شود ولی به نظر می رسد که اکنون زمان بیشتری نیاز دارد.

علاوه بر بلندگوهای استریو و تاریخ عرضه ، هیچ اطلاعات دیگری در این باره دریافت نشده است. Ricciolo1 در توییت مشهور خود نوشته است که سامسونگ گلکسی زد فلیپ 2 با بلندگوهای استریو عرضه خواهد شد و یانگ خبرگزار توئیتی نوشت که گلکسی زد فیلیپ 2 فاش کرد که در تابستان 2021 از این گوشی رونمایی خواهد است.

اگر این درست باشد ، در رویداد بعدی عرضه سری گلکسی S21 ، چیزهای زیادی در مورد این تلفن نخواهیم دید. ممکن است سامسونگ به دلیل مشکلات تولید یا تحویل، زمان راه اندازی را به تعویق انداخته است اما هنوز چیزی مشخص نیست. در مورد طراحی یا مشخصات سامسونگ گلکسی زد فلیپ 2 هیچ گونه جزئیاتیدر دست نیست ولی ممکن است طی روزهای آینده چیزی اعلام شود زیرا تاریخ راه اندازی هنوز خیلی دور است. اکنون ، ما می توانیم صبر کنیم تا یک گوشی جدید را در دست شما ببینیم.

منبع:منبع: phoneworld

 


ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند*