با ما همراه باشیدبازی

ویدیوی آلمانی Cyberpunk 2077 بخش‌های مختلف نایت سیتی را نمایش می‌دهد

نویسنده:

این ویدیو ۷۲ ثانیه زمان دارد

استودیوی سی‌دی پراجکت رد «CD Project Red»با همکاری شبکه‌ی Das Erste ویدیوی آلمانی بازی سایبرپانک «Cyberpunk 2077» را در اینترنت به اشتراک گذاشته است.

ساخته شدن توسط CD Project Red و نمایش‌های جذاب و خیره‌کننده‌اش طی سال‌های گذشته باعث شده تا این بازی در لیست انتظار بسیاری از طرفداران به بازی‌های ویدیویی قرار داشته باشد. البته سایبرپانک 2077 همیشه با حاشیه های بیشماری روبه رو بوده است. پس از چند تاخیر که تعدادی از آن‌ها به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا و دورکاری کارمندان استودیو بود، این بازی نقش‌آفرینی و اکشن سرانجام در اواسط مهر سال جاری میلادی به مرحله گلد رسید تا خیال علاقه مندان بابت عرضه راحت شود.

در حالی که همه چیز برای انتشار سایبرپانک 2077 آماده به نظر می‌رسید، تیم توسعه تصمیم گرفت عرضه را به مدت ۲۱ روز عقب بیاندازد. از آن‌جایی که این استدیو مدت کوتاهی قبل، از اتمام ساخت روند بازی خبر داده بود، این استودیوی لهستانی از سوی تعدادی از کاربران فضای مجازی به دروغ‌گویی متهم شد. در همین بین، بار دیگر گزارش‌هایی مبنی بر شرایط نامناسب و فشار بالایی که روی کارمندان وارد می‌شود منتشر شد تا نگرانی‌هایی پیرامون سلامتی‌شان به وجود بیاید. در ضمن، تاخیرهای پی در پی در عرضه باعث شده تا ارزش سهام سی‌دی پراجکت رد به میزان قابل‌توجهی کاهش پیدا کند.

این استودیو با همکاری شبکه‌ی Das Erste ویدیوی آلمانی سایبرپانک 2077 را در معرض نمایش قرار داده است. این کلیپ ۷۲ ثانیه زمان داشته و قسمت عمده‌ی آن به نمایش مناطق مختلف نایت سیتی اختصاص یافته است. با این حال، در صحنه‌‌های کوتاهی از ویدئو با کاراکتر های متفاوتی از جمله جانی سیلورهند ملاقات می‌کنیم. او داخل یک کافه نشسته، پاهای خودش را روی میز گذاشته و جملاتی را به زبان می‌آورد. از آن‌جایی که زبان گوینده و همچنین جملات این شخصیت به زبان آلمانی هستند نمی‌توان فهمید درباره‌ی چه موضوعی صحبت می‌کنند. در ضمن، بد نیست بدانید سیلورهند در دنیای سایبرپانک در ۱۶ نوامبر ۱۹۸۸ میلادی به دنیا آمد.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین ساخته‌ی CD Project Red برای انتشار در تاریخ ۲۰ آذر (مصادف با ۱۰ دسامبر) برنامه‌ریزی شده است. دارندگان کنسول‌های نسل هشتمی، نسل نهمی، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی قادر به تجربه‌ی این بازی خواهند بود. 

سلام من رضار رجبی هستم در حوزه فناوری اطلاعات مشغول فعالیتم بنده دارای کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات هستم زمینه تخصصی بنده در بهداشت وسلامتی میباشد


ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند*