با ما همراه باشید

سایر تکنولوژی

آیفون تاشو 2022 می‌آید

نویسنده:

اپل گوشی آیفون تا شو را از سال 2022 به زودی عرضه خواهد کرد.

گوشی‌های هوشمند تاشو به نوعی جدید ترین دستاورد بازار گوشی محسوب می‌شوند.تا اینجای کار به جز سامسونگ ، هیچ کدام از شرکت های دیگر در این بازار موفق عمل نکرده اند.

یکی از مشکلات گوشی‌های تا شوی برند‌هایی نظیر موتورولا، قیمت بسیار بالا و سخت افزار ضعیف آنهاست.با این حال برتری سامسونگ در این بازار ممکن است در سال‌های آینده توسط اپل به چالش کشیده شود.اپل یکی از برند‌های مهم در دنیای تکنولوژی محسوب می‌شود که با نوآوری و وادار کردن رقبا به پیروی از ایده‌های جدید خود شناخته می‌شود.

اپل سال گذشته ماژول‌های مربعی شکل دوربین را در گوشی‌های خود تبدیل به یک مُد جدید کرد.این مورد امسال بین گوشی‌های هوشمند برند‌های مختلف، رواج پیدا کرده است.این تنها یکی از موارد پیشرو بودن اپل در زمینه‌ی ایده‌های تازه‌ی طراحی در بازار گوشی هوشمند محسوب می‌شود.

از این رو اگر اپل واقعا دست به تولید یک گوشی آیفون تا شو بزند، بسیاری از شرکت های دیگر نیز پیروی خواهند کرد.بر اساس جزئیات در دسترس، اپل هنوز تصمیم نگرفته است برای گوشی خود از نمایشگر اولد یا microLED استفاده کند.

با این حال بر اساس شایعات، سامسونگ قرار است نمایشگر ‌های تا شوی مورد نیاز اپل را برای این گوشی، تامین کند.البته خبر بد این است که اپل قصد دارد این گوشی‌ها را در تاریخ 22 سپتامبر سال 2022 روانه‌ی بازار کند.به همین دلیل هم نباید از حالا چندان برای آن ذوق زده شوید.

منبع:gizchina.com


ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند*