با ما همراه باشید

سایر تکنولوژی

ویدیوی لو رفته از گوشی گلکسی S21 پلاس

نویسنده:

گوشی سامسونگ گلکسی S21 پلاس برای نخستین بار در این ویدئو دیده شد.

همزمان با لو رفتن این فیلم جزئیات این گوشی هم منتشر شد و کاری هم از دست سامسونگ بر نمی‌آید.تنها چند روز پس از لو رفتن تصاویر گوشی گلکسی S21 پلاس، اکنون جدید ترین گوشی پرچمدار سامسونگ در یک ویدیو ظاهر شده است.این ویدیوی 4 دقیقه ای روی یک کانال یوتیوب منتشر شده است.گوینده در این ویدیو حسابی گلکسی S21 پلاس را موشکافی کرده و به تصویر می‌کشد.

مهم ترین چیزی که از این ویدیو دستگیرمان شد این است که بیشتر شایعاتی که انتظارشان را داشتیم، به واقعیت تبدیل شده اند.یکی از بهبود‌های بزرگ این گوشی نسبت به نسل قبل، حاشیه‌های فوق باریک صفحه نمایش است.ما در این ویدیو همچنین ماژول دوربین گوشی گلکسی S21 پلاس را دیدیم.

این طور که مشخص است، سامسونگ بهبود‌هایی سخت افزاری در دوربین این سری پیاده سازی کرده است.با این حال سخت افزار خود دوربین از سری گلکسی S20 وام گرفته شده است.البته که مدل‌های نهایی گلکسی S21 تفاوت‌های ظاهری اندکی نسبت به چیزی که در ویدیو مشاهده شده است، خواهند داشت.با این حال این ویدیو فعلا به خوبی نشان داده است که باید انتظار چه چیزی را از این سری داشته باشیم.

سامسونگ قرار است سری گلکسی S21 را در تاریخ 14 ژانویه معرفی کند.عرضه‌ی گوشی نیز از 29 ژانویه آغاز خواهد شد.سری گلکسی S21 نسبت به نسل قبلی، کاهش قیمت 100 تا 150 دلاری خواهد داشت.

منبع:gsmarena.com


ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند*