با ما همراه باشید

سایر تکنولوژی

دستبند هوشمند شیائومی Mi Band 5 هنگام شارژ منفجر می شود

نویسنده:

محصولات شیائومی معروف به منفجر شدن نیستند، اما گزارش جدیدی منتشر شده که خبر از آتش سوزی دستبند شیائومی می بند 5 در هنگام شارژ شدن می دهد.

دستبند هوشمند می بند 5 جدیدترین محصول شیائومی است که به تازگی به بازار عرضه شده است.

یک کاربر به نام میشل کوستا (Michele Costa) تصاویری از دستبند منفجر شده ی خود هنگام شارژ شدن را منتشر کرده که به طور کل سوخته است.وی گفته این دستبند را بعد از سوختن به زمین پرت کرده است و برای اینکه آن را خاموش کند با پا روی آن زده است و اگر دو تصویر به هم شبیه نیستند به خاطر این است که دستبند بعد از آتش گرفتن به زمین پرت شده و با پا روی آن کوفته شده پس کوفتگی دستبند ارتباطی با آتش سوزی ندارد.

نمیتوانیم به طور قطع اعلام کنیم دلیل منفجر شدن دستبند می بند 5 چیست،اما احتمالا با یک مشکل سخت افزاری روبه رو باشد.این کاربر گفته، برای شارژ کردن این دستنبد از یک شارژر 5 ولتی شیائومی با قدرت 1 آمپر استفاده برده است.

شیائومی برای این می بند 5 یک شارژر اختصاصی گذاشته است که به طور مغناطیسی به بدنه این دستبند وصل می شود و شارژ می کند.میشل نیز منفجر شدن این دستبند را به شیائومی گفته و دستگاه را به آمازون (محل خریداری) ارسال کرده است.

سال گذشته اخبار زیادی در مورد انفجار گوشی های هوشمند و آتش سوزی دستگاه های الکترونیکی منتشر شده است. گلکسی نوت 7 سامسونگ رکورد دار این  اتفاق است که 17 میلیارد دلاری برای سامسونگ خسارت وارد کرده است.بنابراین بهتر است شیائومی امیدوار باشد این اتفاق دیگر تکرار نشود.

منبع:gizmochina.com


ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند*