با ما همراه باشید

سایر تکنولوژی

افزایش تقاضا و تولید بیشتر آیفون 12 پرو

نویسنده:

به تازگی اپل بخشی از تولید خود را به ساخت آیفون ۱۲ پرو اختصاص داده است. دلیل این کار، بیشتر شدن تقاضا در بازار فروش بوده است.

شرکت اپل تولید آیفون ۱۲ مینی را ۲ میلیون واحد کاهش داد تا بتواند ظرفیت بیشتری برای تولید آیفون ۱۲ پرو داشته باشد. این شرکت، این اقدام را در 3 ‌ماهه اول سال ۲۰۲۱ انجام می‌دهد تا بتواند نیاز بازار را تامین کند. در همین حال، این شرکت سعی می‌کند تا بتواند در بازه ۱۰ روزه آیفون ۱۲ پرو را به دست مشتری برساند.

دو هفته قبل، زمان تحویل آیفون ۱۲ به ۲۲ روز رسیده بود، زیرا تقاضا بسیار بیشتر از عرضه بود، به همین دلیل است که اپل می‌خواهد تولید ۲ میلیون واحد آیفون ۱۲ پرو را به‌جای آیفون ۱۲ مینی قرار دهد. البته، این اقدام به اپل ضرری وارد نمی‌کند، زیرا طبق گزارشات، آیفون ۱۲ مینی فقط ۶ درصد از کل فروش سری آیفون ۱۲ را شامل می‌شود.

بر اساس این گزارش، مدل‌های غیر آیفون 12 پرو در بازار چین فروش بهتری نسبت به آمریکا داشته‌اند. در چین، آیفون ۱۲ حدود ۲۰٫۳ درصد از کل فروش سری گوشی‌های آیفون ۱۲ را از آن خود کرده است. به‌علاوه، این مدل پایه بیشترین فروش گوشی‌های آیفون در ۴ سال گذشته را به خود اختصاص داده است.

منبع: MacRumors

سلام من رضار رجبی هستم در حوزه فناوری اطلاعات مشغول فعالیتم بنده دارای کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات هستم زمینه تخصصی بنده در بهداشت وسلامتی میباشد


ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند*