با ما همراه باشید

سایر تکنولوژی

مدیر عامل هواوی از گرفتن تماس تلفنی با بایدن استقبال می کند

نویسنده:

رن ژنگفی مدیرعامل هواوی خواستار تماس تلفنی با رئیس جمهور آمریکا شد .

ژنگفی تمایل خود را برای صحبت با رئیس جمهور آمریکا استقبال کرده است و گفته است که امیدوار است دولت جدید سیاست‌های باز را در پیش بگیرد.

بنیانگذار هواوی همچنین اعلام کرده است که با جو بایدن در رابطه با پیشرفت مشترک صحبت خواهم کرد. آمریکا و چین هر دو باید اقتصاد خود را بهبود ببخشند، این موضوع برای جامعه و توازن اقتصادی مناسب است.

ژنگفی می‌گوید اینکه شرکت‌های ایالت متحده اجازه تامین کالا برای مشتریان چینی را داشته باشند برای عملکرد مالی آن‌ها خوب است. اگر ظرفیت این شرکت بیشتر شود و فروش بیشتری داشته باشند، شرکت‌های آمریکایی نیز می‌توانند فروش بیشتری را تجربه کنند. این یک حالت برد-برد است.

ژنگفی معتقد است که دولت جدید ایالات متحده این موضوعات را در نظر گرفته و سیاست‌های متعادل‌تری را در پیش خواهد گرفت. ما هنوز امیدواریم که بتوانیم اجزا سازنده، قطعات و ماشین‌آلات را از ایالات متحده خریداری کنیم تا شرکت‌های آمریکایی نیز با رشد اقتصادی چین همراه شوند.

این شرکت اکنون امکان تجارت با شرکت‌های ایالت متحده را ندارد. دولت ترامپ نام هواوی را با ادعای حفظ امنیت ملی در لیست سیاه تجاری خود قرار داده است. این بدان معناست که هواوی نمی‌تواند مجوز استفاده اندروید را از گوگل دریافت کند و همین موضوع فروش محصولات این شرکت در بازارهای جهانی را به شدت کاهش داده است.

 

مدیرعامل هواوی: گوشی آیفون 12 بهترین در دنیاست!

مشکلات پیش آمده موجب شد این شرکت چینی برند آنر که زیر مجموعه هواوی محسوب می‌شد را به منظور حفاظت از حیات برند به فروش برساند. با این حال مدیر عامل هواوی شایعات مربوط به فروش بخش گوشی هوشمند هواوی را رد کرده و اعلام کرده است که هیچگاه بخش گوشی هوشمند خود را واگذار نمی‌کنند.

همچنین ژنگفی گوشی آیفون 12 را بهترین در دنیا دانسته و اعلام کرد که این موضوع به ایجاد شبکه‌های 5G هواوی کمک می کند. او می گوید که بسیاری از کاربران استفاده کننده از گوشی‌های رده بالا در اروپا از آیفون استفاده می‌کند، فعالیت این گوشی‌ها در شبکه ارتباطی ما که در اروپا پیاده‌سازی شده است نشان می‌دهد که ما نیز کار خود را به خوبی انجام می‌دهیم.

منبع : Theverge


ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند*