با ما همراه باشید

سایر تکنولوژی

آپدیت جدید مشکل خالی شدن باتری های گلکسی s21 را رفع کرد

نویسنده:

با این که به نظر می‌رسید بالاخره پرچم‌دارهای مجهز به تراشه اکسینوس سامسونگ در مقایسه با اسنپدراگون از مشکلی جدی رنج نمی‌برند آخرین آپدیت نرم‌افزاری گلکسی S21 باعث شد گوشی‌های مجهز به تراشه اکسینوس، مشکل خالی شدن سریع باتری را تجربه کنند.

حالا غول فناوری کره ای دست به کار شده و در یک آپدیت نرم‌افزاری با شماره ساخت G99xBXXU1AUB6 در کنار بهبود عملکرد گوشی، مشکل باتری گلکسی S21 را حل کرده است.

این آپدیت جزوی از پچ امنیتی ماه فوریه سال 2021 است. این آپدیت عملکرد کلی گوشی را نیز بهبود می‌بخشد و در بهبود امنیت گوشی و دوربین آن نیز موثر است. هر چند سامسونگ رسما درباره حل مشکل باتری چیزی اعلام نکرده اما ظاهرا این پچ مشکل باتری را نیز حل می‌کند.

این آپدیت فعلا در کشورهایی مانند بریتانیا، بلژیک، آلمان و برخی دیگر از کشورهای اروپایی منتشر شده و در روزها و هفته‌های آینده برای تمام کاربران در دسترس خواهد بود. برای بررسی به صورت دستی می‌توانید به بخش تنظیمات و سپس بخش به‌روزرسانی نرم‌افزاری بروید.

گوشی گلکسی S21 تا پیش از به روز رسانی که در گذشته عرضه شده بود مشکلی در زمینه باتری نداشت اما پس از آن به‌روزرسانی کاربران در انجمن‌های رسمی سامسونگ و ردیت و توییتر اعلام کردند باتری گوشی زودتر از انتظار خالی می‌شود.

ظاهرا دلیل بروز این مشکل ایرادی در بخش ارتباطی گوشی بوده است. کاربران اعلام کردند با قرار دادن گوشی در حالت هواپیما این مشکل دیگر وجود نداشته‌ است.

همان طور که اعلام کردیم نسخه‌های اسنپ دراگون گلکسی S21 حتی پس از بروزرسانی اخیر نیز مشکلی را در زمینه باتری تجربه نکردند و این ایراد مختص گوشی‌های گلکسی S21 مجهز به تراشه اکسینوس سامسونگ بوده است که ظاهرا در آپدیتی که در حال انتشار است حل شده است.

این گوشی آخرین پرچم‌دار سامسونگ است که در زمینه طراحی و عملکرد پیشرفت قابل قبولی را در مقایسه با نسل قبل تجربه کرده است. از جمله پیشرفت‌های دیگر آن در مقایسه با نسل قبل می‌توان به تعمیرپذیری نسبتا راحت‌تر اشاره کرد.

منبع : Gizmochina


ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند*