در حال بارگذاری

BMW اعلام کرد نسل بعدی سری 7 با نسخه برقی همراه است.

خودروساز آلمانی BMW اعلام کرده است که نسل بعدی BMW 7 Series دارای یک مدل کاملاً برقی خواهد بود. این شرکت در تلاش است تا گام های مثبتی در جهت انتقال به وسایل نقلیه برقی برداشته و به نظر می رسد سری جدید BMW 7 سری بخشی از این مرحله است.

BMW تأیید کرده است که یک نسخه تمام الکتریکی از نسل جدید سری 7 عرضه خواهد شد. این شرکت مدتهاست که قصد دارد تمام وسایل نقلیه خود را به الکتریسیته کند. وسایل نقلیه الکتریکی با محدودیت هایی که برخی از کشورها مانند انگلیس از موتورهای دیزلی و بنزینی از سال 2035 آغاز می کنند ، در سالهای آینده رواج بیشتری پیدا خواهد کرد.

گذشته از اعلام اینکه این شرکت BMW 7 سری جدید را با گزینه های هیبریدی بنزینی ، دیزل و پلاگین در هیبرید راه اندازی می کند ، این شرکت جزئیات زیادی در مورد آنچه ما از مدل های تمام برقی انتظار داریم را فاش نکرده است. BMW درباره "قدرت انتخاب" درباره توسعه ی  موتور اظهار داشت.

تصور می شود که نسل جدید BMW 7 Series با پیشرانه های الکتریکی(پیشرانه- خودرو یک وسیله نقلیه متحرک است که برای طراحی آن لازم است درک عمیقی از حرکت خودرو و عوامل تأثیرگذار بر آن داشته باشیم .) نسل پنجم عرضه می شود و نقش مهمی در پیشبرد برنامه های رانندگی این شرکت دارد. مفهوم  ورژن بعدی ، که توسط BMW به عنوان ماشین آینده تعریف شده است ، همچنین راهنمایی مهمی برای وسایل نقلیه برقی خواهد بود.

ادعا می شود که سری 7 برقی BMW در دو نسخه متفاوت عرضه شده است. گفته می شود که یکی از آنها تقریباً 550 اسب بخار با باتری 100 کیلووات ساعت تولید می کند و دیگری با باتری 120 کیلووات ساعت به 670 اسب بخار است. پیش بینی می شود هر دو وسیله نقلیه مسافت تقریبی 580 کیلومتر داشته باشند. 

امید  اکبری

نویسنده
سلام من امید اکبری کارشناس ارشد فناوری اطلاعات هستم
مشاهده همه پست ها

ارسال نظرات