با ما همراه باشیدسایر تکنولوژی

همکاری سامسونگ با کارگردانان فیلم

نویسنده:

برای فیلمبرداری با گوشی Galaxy S21 Ultra

سامسونگ خبری همکاری جدید خود را با کارگردانان سینما برای به نمایش گذاشتن توانایی‌های فیلمبرداری گوشی گلکسی اس 21 اولترا اعلام کرده است.

این شرکت با کارگردان بریتانیایی «جو رایت» همکاری می‌کند که به واسطه آثاری مانند «غرور و تعصب» و «تاوان» شناخته شده است.

این کمپین با فیلم Princess & Peppernose به کارگردانی جو رایت شروع خواهد شد. این فیلم موزیکال از کئوگرافی و عروسک‌گردانی لایو اکشن استفاده خواهد کرد و تمام سکانس‌ها با گوشی گلکسی اس 21 اولترا سامسونگ ضبط شدند.

تریلر رسمی این فیلم را می‌توانید در این لینک ببینید.

فیلم دیگری که با این گوشی گلکسی گرفته خواهد شد، فیلم بلند کارگردان چینی «Sha Mo» است که به خاطر فیلم‌هایی مانند Love Will Tear Us Apart و My Huckleberry Friends به شهرت رسیده است.

این کارگردان از Galaxy S21 Ultra 5G برای فیلمبرداری فیلم جدید خود به اسم Kids of Paradise استفاده کرده که نگاهی شاعرانه به کشمکش‌های بین کودکان در یک مدرسه کوچک روستایی است.

این کارگردان برای ضبط این فیلم از حالت Director’s Mode هیولای سامسونگ استفاده کرده است تا همزمان سه سکانس متفاوت را برای یک تجربه فیلمبرداری تقریبا حرفه‌ای و مبتکرانه بگیرد.

سامسونگ قصد دارد همکاری خود را با سایر کارگردانان جهان گسترش دهد تا قدرت دوربین‌های گوشی پرچمدار خود را به رخ رقبا بکشد. هر دو فیلم‌های بالا در جشنواره فیلم Busan International در ماه جاری در کره جنوبی به نمایش گذاشته خواهند شد.

منبع: gsmarena


ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند*

Copyright © 2018 ITtube | All rights reserved

www.ittube.ir