در حال بارگذاری

نگاه کنید :تصاویرجدید بازی پرواز شبیه سازی شده از مایکروسافت منتشر شد.

غول فناوری مایکروسافت در سال 2019در پی اطلاعیه درمورد تمام جزئیات بازی «پرواز شبیه سازی شده »، این شرکت توضیح داد که آنها با نسخه به روز شده این بازی مشهور در سال 2020 باز دوباره می گردند.

  این در حالی بود که در کنفرانس مطبوعاتی اایکس باکسE3 2019 مورد نقد و کنایه قرار گرقت.  این بازی توسط شبکه ابری Azure و داده های ماهواره ای مایکروسافت تهیه شده است.

آپدیت این بازی در یک تاریخ دقیق تر در کنار یک ساختار دقیق ساخته خواهد شد. از آنجا که فناوری هوش مصنوعی به طور مداوم در حال تحول است ، به مسیرهای هوایی ، محیط و کنترل پرواز احساس واقعی می دهد. این بدان معنی است که در آینده احتمالاً این بازی دقیقترین بازی پرواز هوایی باشد .

 

تاریخ انتشار بازی شبیه سازی شده ی  پرواز

Microsoft Flight Simulator( بازی  شبیه سازی شده پرواز)  در سال 2020 عرضه می شود. در حال حاضر ، تاریخ انتشار دقیقی برای پرواز شبیه ساز وجود ندارد. به نظر من ممکن است در هر زمان رونمایی شود ، شاید به زودی در اوایل بهار ، شبیه ساز پرواز مایکروسافت را ببینیم. آینده این بازی آینده بسیار روشن به نظر می رسد ، حتی اگر تریلر را ببینید. شما هم این حق را به من خواهید داد و. بسیار مورد استقبال شما قرار گرفت ، حتی فیل اسپنسر(رئیس ایکس باکس مایکروسافت) از تاریخ انتشار این بازی مطمئن نیست.

اعلامیه بزرگ مایکروسافت
مایکروسافت در تاریخ 9 آوریل 2020 اعلام کرده است که آنها در هفته آینده یک بروزرسانی بزرگ را منتشر میکنند ، آنها در وب سایت Flight Simulator اظهار داشتند "سخت تلاش می کنید تا به روزرسانی هایی را انجام دهند که هفته آینده آپدیت شوند." بنابراین باید منتظر بمانیم که ببینیم در هفته بعد چه چیزی برای ما دارند؟ 

مایکروسافت همچنین فاش کرد که پرواز شبیه سازی شده 2020 بخشی از برنامه جدید ‘ایکس باکس گیم Pass است و ممکن است بزرگترین بازی سال شود.

این بازی به عنوان یکی از بهترین بازی های شبیه ساز تاریخ اخیر خواهد بود. این بروزرسانی  بدون شک طرفداران بازی را خوشحال می کند.این بازی مناظر سه بعدی از را در مقیاس جهانی ایجاد و ارائه می دهد.

ارسال نظرات