در حال بارگذاری

ناسا تأیید کرده است که تام کروز در فیلم ایستگاه فضایی بین المللی حضور خواهد ساخت

برای  دیدن یک فیلم فضایی آماده شوید.ناسا به تازگی تایید کرده که قرار است با بازیگر هالیوود «تام کروز»اولین فیلم اکشن در فضا را بسازد. نمایندگان Cruise و اسپیس ایکس هنوز پاسخ مثبتی نداند ، اما «جیم بریدنستاین»مدیر ناسا ، این خبر را روز سه شنبه در توییت تایید کرد. 

"ناسا  از همکاری با تام کروز در فیلمی که در ایستگاه فضایی قرار دارد ، هیجان زده است!" او نوشت. "ما به رسانه های عامه پسند نیاز داریم تا از نسل جدید مهندسین و دانشمندان الهام بگیریم تا برنامه های بلندپروازانه ناسا را به واقعیت تبدیل کنند."

 

در حالی که ناسا جزئیات بیشتری از این فیلم را ارائه نداده است اما این خبر مثل بمب در همه جا ترکید. تاکنون این بازیگر تا به امروز در فیلم‌های محبوب بی‌شماری بازی کرده و کارهای خطرناک زیادی مانند فیلمبرداری روی هواپیمای ایرباس A400 در فیلم ماموریت غیرممکن: ملت یاغی انجام داده است و فکر نمی‌کنیم کاری خطرناک‌تر از این روی فضا وجود داشته باشد. تا به امروز هیچ استودیوی فیلم‌سازی از مشارکت خود در ساخت این فیلم خبر نداده است.

چند  روز پیش خبر بازی تام کروز در فیلم فضایی منتشر شد و در خبرها  نوشتند که تام کروز قراره با شرکت اسپیس ایکس همکاری داشته باشد،اما اسپیس ایکس هنوز چنین موضوعی را تاییئ نکرده .با این وجود مدیرعامل این شرکت، «ایلان ماسک» در پاسخ به توییت جیم برایدنستاین به سرگرم‌کننده بودن فیلم اشاره کرده است.

اسپیس  ایکس در ماه فوریه اعلام کرد که ۴ شهروند را اواخر سال ۲۰۲۱ یا اوایل سال ۲۰۲۲ به فضا پرتاب می‌کند. برای این سفر فضایی از فضاپیمای کرو دراگون استفاده می‌شود، فضاپیمایی که فضانوردان ناسا را اواخر ماه جاری میلادی به سمت ایستگاه فضایی بین‌المللی می‌فرستد.

ناسا  به دنبال استفاده تجاری از ایستگاه فضایی بین‌المللی است و می‌خواهد علاوه بر کارهای تحقیقاتی و ساخت مواد جدید، به دنبال کارهایی مانند توریسم فضایی نیز باشد. در این زمینه استارتاپی با نام «Axiom Space» که توسط مدیر سابق ناسا راه‌اندازی شده، وظیفه ساخت یک ماژول تجاری را بر عهده گرفته که به ایستگاه فضایی بین‌المللی متصل می‌شود. در حال حاضر نمی‌دانیم این استارتاپ در پروژه ساخت فیلم ناسا مشارکت دارد یا خیر.

انتظار می‌رود در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری از فیلم ناسا منتشر شود و همچنین بازیگران مطرح دیگری نیز به این پروژه بپیوندند. علاوه بر این شاید ایلان ماسک نیز نسبت به مشارکت در ساخت این فیلم از خود علاقه نشان دهد.

ارسال نظرات