در حال بارگذاری

بیت‌کوین ناگهان برگشت

نواحی حیاتی بیت‌کوین کدامند؟

همین چند ساعت پیش بیت‌کوین ۳۸ هزار و ۷۰۰ دلار بود اما حالا بیش از ۴۰ هزار دلار است. سناریوی صعود بیت‌کوین محتمل است؟

در حالی که ریزش بیت‌کوین به ۳۸ هزار دلار همه را ناامید کرده بود، بازار ناگهان برگشت. حالا بیت‌کوین بالای ۴۰ هزار دلار معامله می‌شود. ارزش کل بازار رمزارزها هم در پی این جهش بیت‌کوین حدود ۵/۵ درصد رشد کرد.

پیش‌بینی‌ها از روند نزولی بیت‌کوین زیاد است اما این صعود بیت‌کوین می‌تواند روزنه امیدی برای برگشت بازار باشد. البته اگر بیت‌کوین بتواند بالای محدوده قیمتی ۴۲ هزار دلار تثبیت کند. اولین مقاومت بیت‌کوین روی نمودار چهار ساعته محدوده ۴۲ هزار دلار است. محدوده حمایت بعدی ۴۶ هزار دلار و بعد از آن ۵۰ هزار دلار است.

اگر بیت‌کوین دوباره نتواند مقاومت‌های خود را پشت سر بگذارد احتمال ریزش دوباره بازار وجود دارد. یکی می‌گوید تا ۲۷ هزار دلار می‌ریزد و آن یکی می‌گوید ۳۰ هزار دلار.

در نمودار چهارساعته اندیکاتور مکدی در محدوده قیمتی ۳۸ هزار و ۵۰۰ دلار سیگنال خرید صادر کرده بود اما در نمودار روزانه مکدی در آستانه صدور سیگنال است. اگر مکدی در نمودار روزانه سیگنال خرید صادر کند می‌توانیم به شکستن مقاومت‌ها امیدوار باشیم.

از بازار چه خبر؟

دوج‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳۰ درصد رشد کرد و پربازده‌ترین ارز دیجیتال بازار شد. بعد از آن GRT و  ROSE بیشترین بازدهی را داشتند. ارزش بازار رمزارزها به با بیش از ۵/۵ درصد رشد به هزار و ۸۰۰ میلیارد دلار رسید.

MFI که نشان‌دهنده ورود و خروج پول به بازار رمزارزها است نشان می‌دهد که ورود پول در حال شدت گرفتن است. اما این رشد ناگهانی بازار به معنای شروع روند صعودی نیست. زمانی می‌توانیم به روند صعودی امیدوار باشیم که بیت‌کوین بتواند مقاومت‌های پیش‌روی خود را پست سر بگذارد.

از طرفی بازار فعلا با ابهامات زیادی روبه‌رو است. این ابهامات در مقاطعی به بازار ضربه می‌زنند و باعث ریزش می‌شود.

منبع : tejaratnews

رضا  رجبی

نویسنده
سلام من رضار رجبی هستم در حوزه فناوری اطلاعات مشغول فعالیتم بنده دارای کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات هستم زمینه تخصصی بنده در بهداشت وسلامتی میباشد
مشاهده همه پست ها

ارسال نظرات