در حال بارگذاری

رونالدو پادشاه فضای مجازی شد

درآمد مجازی رونالدو بیشتر از درآمد فوتبالی‌

رونالدو از حساب شخصی خود در اینستاگرام که بیشترین دنبال کننده را دارد برای هر پست تبلغاتی مبلغی بین ۸۸۰ هزار تا یک میلیون دلار دریافت می‌کند.

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی به سرگرمی خود یعنی گلزنی در استادیوم‌های مستطیل سبز و به دست آوردن قلب هواداران در خارج از خانه و کسب سودهای فوق العاده در شبکه‌های اجتماعی ادامه می‌دهد.

فارس نوشت، درآمد ابرستاره پرتغالی تنها به فوتبال و سرمایه گذاری در املاک ختم نمی شود. رونالدو با بیشترین درآمد مالی در فضای مجازی به «پادشاه مجازی» تبدیل شده است.

کریستیانو رونالدو ۳۷ ساله اولین فردی در جهان شد که از مرز ۴۵۰ میلیون فالوور در اینستاگرام عبور کرد و حساب کاپیتان تیم ملی پرتغال شامل ۳۳۱۵ پست است و اکانت او توسط ۵۱۵ کاربر مشهور، فوتبالیست و .. دنبال می‌شود.

رونالدو بیش از ۷۰۰ میلیون دنبال کننده در شبکه‌های اجتماعی دارد، از جمله ۱۵۰٫۸ میلیون دنبال کننده در برنامه اینستاگرام و بیش از ۱۰۰ میلیون دنبال کننده از طریق توییتر.

گزارش‌های رسانه‌های انگلیس نشان می‌دهد که رونالدو بیشترین سود مالی در جهان را دارد، از حساب شخصی خود در اینستاگرام که بیشترین دنبال کننده را از سوی طرفداران او در سراسر جهان دارد برای هر پست تبلغاتی مبلغی بین ۸۸۰ هزار تا یک میلیون دلار دریافت می‌کند.

گزارش‌ها نشان می‌دهد درآمد کریستیانو رونالدو از پست‌های تبلیغاتی که سالیانه منتشر می‌کند بیشتر از دستمزدی است که از باشگاهش منچستریونایتد دریافت می‌کند که ۲۶ میلیون پوند در هر فصل است.

روزنامه فرانسوی «اکیپ» اشاره کرد که مبلغی که مسی برای هر پست در حساب کاربری خود در اینستاگرام دریافت می‌کند مبلغی بین ۶۵۱۰۰۰ تا یک میلیون دلار است. مسی با انتشار ۴ تا ۵ پست تبلیغاتی در ماه درآمدش از دستمزدش در پاری سن ژرمن بیشتر می‌شود.

منبع: tejaratnews

برچسب ها:
یاسین  موسوی

نویسنده
کارشناس مسائل روز و دنیای فناوری وارائه دهنده نظرات مفید در مسائل فنی در حوزه فناوری اطلاعات
مشاهده همه پست ها

ارسال نظرات