در حال بارگذاری

روبات های هوش مصنوعی Miso در حال افتتاح دوباره آشپزخانه مدرن هستند

هیچ  شکی نیست که آینده متعلق به هوش مصنوعی (AI)است.هوش مصنوعی همه چیز را در برگرفته و از محاسبات پیشرفته خودروهای خودران گرفته تا ربات ها به سبک علمی تخیلی... هوش مصنوعی را می توان در قلب جالب ترین و مهمترین نوآوری های امروزه دانست.

با  این وجود وقتی ذهن به سمت هوش مصنوعی و آینده درخشان آن می رود ، وسوسه برانگیز است .وقتی به داستان ها علمی تخیلی فکر می کنیم .در آن ماشین های پرواز توسط ربات های مهربان هدایت میشوند .این دستیابی بسیار قابل دستیابی است که با استفاده از هوش مصنوعی میتواند اکنون اتفاق بی افتد حتی در تولید مواد غذایی.

رستوران  های محبوبی (QSR)هستند که سرویس سریع می دهند که مدت هاست این رستوران ها به عنوان ستون فقرات مواد غذایی در نهار خوری های ایالت متحده آمریکا به حساب می آیدعلیرغم اینکه این رستوران ها در حاشیه شهر ها هستند اما بسیار مشهور هستند اما همچنان تورم و افزایش هزینه ها این رستوران ها را اذیت میکند.

ربات ریلی میسو مجهز به دوربین، سنسور و هوش مصنوعی است و قادر است در یک ساعت صدها غذای متنوع را آماده کند.هدف ار ساخت اینگونه ربات ها به منظور ساده تر کردن روش های تهیه و تحویل مواد غذایی است.در رستوران ها ، روبات ها آماده به کار میتوانند دستیار خوبی برای آشپزخانه ها باشند.این ربات ها خسته ناپذیرو کارامد هستند و میتواند هزینه ها کاهش بدهد.

ربات ریلی Miso از هوش مصنوعی Miso (پلت فرم مبتنی بر ابر مشهور Miso) برخوردار است که تعداد گروه های غذایی بیشتری را در خود جای داده و قادر است غذاهای متنوعی مانند  مرغ، بال مرغ، سیب زمینی سرخ شده  و تنوری، ذرت، میگو و پاپ کورن، حلقه های پیاز و .. را طبخ کند.

این  ربات ریلی به لطف دوربین ها و اسکنر های ایمنی که دارد می تواند بدون کمک انسان در یک ساعت صد ها سفارش را آماده کند.  علاوه بر این، این ربات با سیستم فروش (از طریق Miso AI) ادغام می شود تا به طور خودکار سفارشات را هدایت کند.

برای  کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری با Miso Robotics ، اینجا را کلیک کنید

ارسال نظرات