در حال بارگذاری

بهترین قابلیت های واتساپ!!

از اونجایی که واتساپ خالی از امکانات هست ،این چند تا قابلیت جدید می تواند گزینه های خوبی برای معرفی باشد.

البته لازم هست بگم این قابلیت ها کارامد هستد و ممکن هست هنوز خیلی ها با این قابلیت ها آشنا نباشند که در این پست با این قابلیت ها آشنا می شوید.

 قابلیت اول : متوقف کردن ضبط صدا!

با این قابلیت می توانید موقع ضبط صدا ،ضبط را متوقف یا Pasuse کنید و بعد اگر خواستید دوباره ضبط صدا ادامه دهید بدون اینکه صدایی که از قبل ضبط  کردید حذف یا از بین برود که این قابلیت می تواند خیلی جالب باشد

قابلیت دوم : واکنش نشان دادن به پیام ها!!

چند ماه پیش تلگرام قابلیت واکنش نشان دادن به پیام ها را اضافه کرد و حالا چند وقتی هست که واتساپ هم این قابلیت اضافه کرده و الان داخل چت ها می شود با انتخاب کردن پیام واکنش نشان داد.

قابلیت سوم : ارسال فایل تا 2 گیگ!!

در به روزرسانی جدید واتساپ می شود فایل هایی با حجم 2 گیگبایت را می توان برای بقیه ارسال کرد و برای این کار حتما باید روی گزینه سنجاق بزنید و گزینه سند یا Document انتخاب کنید و فایلی را که میخواهید را ارسال کنید.

قابلیت چهارم : قابلیت شخصی سازی حریم شخصی !!

واتساپ در قسمت حریم شخصی برای نمایش آخرین بازدید، اضافه شدن در گروه ها و... گزینه اضافه کرده است که می شود اکانت هایی که می توانند بازدید یا ... را ببینند مشخص و شخصی سازی کند.

رضا  رجبی

نویسنده
سلام من رضار رجبی هستم در حوزه فناوری اطلاعات مشغول فعالیتم بنده دارای کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات هستم زمینه تخصصی بنده در بهداشت وسلامتی میباشد
مشاهده همه پست ها

ارسال نظرات