در حال بارگذاری

اپل مشکل بازشدن برخی از برنامه‌های iOS‌ را برطرف کرد

اپل با طراحی نسخه‌های جدیدی برای تعداد زیادی از برنامه‌های سیستم عامل iOS نقص فنی موجود در اپلیکیشن‌های خود را برطرف کرد.

آیفون در این هفته نسخه بروزرسانی شده برای تعداد زیادی از برنامه‌های خود را ارائه و علت آن را رفع نقص فنی در هنگام اجرا شدن برنامه‌های مختلف سیستم عامل iOS عنوان کرد. در ماه‌های اخیر بسیاری از کاربران دستگاه‌های مختلف شرکت اپل نسبت به اجرا نشدن یا اختلال در برنامه‌های مختلف سیستم عامل iOS‌ اعتراض کردند.

اپل  در اقدامی قابل توجه و کم سابقه ناگهان نسخه‌های جدیدی برای همه نرم‌افزارهای سیستم عامل iOS عرضه کرد. برنامه‌های جدید اپل علاوه بر سیستم عامل iOS‌برای سیستم عامل iPadOS ‌نیز عرضه شده است. طبق گزارش‌های منتشر شده از سوی شرکت اپل و شرکت‌هایی که به طور اختصاصی کارایی محصولات این شرکت را بررسی می‌کنند بیشترین نقص فنی در اپلیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی رخ می‌داد و کاربران مشکلات زیادی برای ورود به این برنامه‌ها داشتند.

تا پیش از انتشار نسخه جدید برنامه‌های سیستم عامل iOS کاربران حتی پس از آن که شبکه‌های اجتماعی موجود در گوشی خود را حذف و دوباره دانلود و نصب می‌کردند با مشکلاتی برای ورود به برنامه مواجه بودند. سیستم عامل iOS یکی از پرطرفدارترین سیستم عامل‌های جهان است و از همین رو هرگونه تغییر در نرم‌افزارهای مختلف آن می‌تواند سبب جذب و یا دفع تعداد زیادی از کاربران تلفن همراه شود.

با  توجه به اینکه در ماه‌های اخیر و دقیقا پس از شیوع بیماری کرونا و همه‌گیری آن در بخش‌های مختلف دنیا کاربران تلفن‌های همراه و تبلت‌ها بیش از گذشته به سمت استفاده از دستگاه‌های هوشمند خود روی آورده‌اند شرکت‌های مختلف فناوری تلاش می‌کنند تا با ارائه نسخه‌های جدید و بروزرسانی شده از اپلیکیشن‌های گوناگون خود رضایت مخاطبان را جلب و در شرایطی که بسیاری از کسب و کارها دچار آسیب‌های اقتصادی شدید شدند، درآمدزایی خود را حفظ کنند.

منبع: telanganatoday

امید  اکبری

نویسنده
سلام من امید اکبری کارشناس ارشد فناوری اطلاعات هستم
مشاهده همه پست ها

ارسال نظرات